AR Coin Teknik Analizi Ve Geleceği!

AR Coin Teknik Analizi Ve Geleceği!

Teknik Analiz
Şubat 1, 2022 tarafından icebergx6
88
Bu teknik analimizde sizler için AR coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. 31 ağustos 2021’den bu yana fiyat 72$ ila 35 $ arasında belli bir süre akümüle olduktan sonra önem arz eden 35$ desteğini kırıp akabinde hemen toparlanıp destek üzerinde tutunmaya çalışıyor. 35$’ın altına kırması alttaki rakamları kaçınılmaz hale getirecektir. Bir an önce
ar-coin-teknik-analizi-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için AR coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

31 ağustos 2021’den bu yana fiyat 72$ ila 35 $ arasında belli bir süre akümüle olduktan sonra önem arz eden 35$ desteğini kırıp akabinde hemen toparlanıp destek üzerinde tutunmaya çalışıyor. 35$’ın altına kırması alttaki rakamları kaçınılmaz hale getirecektir. Bir an önce 53$ üzerine atıp kalıcılık sağlamalıdır. Düşen trendin kırılmasıyla beraber düşüş tehlikesi sona erecektir. 80$ üzerindeki kalıcılıklar yeni rekor için 135$’ın yolunu açacaktır.

AR coin’in teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram ile Youtube kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X