ARV (ARIVA) Coin Teknik Analizi Ve Geleceği!

ARV (ARIVA) Coin Teknik Analizi Ve Geleceği!

Teknik Analiz
Şubat 14, 2022 tarafından Regulas
90
Bu teknik analimizde sizler için ARV coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. ARIVA grafiğine 4 saatlikte baktığımız zaman 0.0080$’dan sonra sert bir şekilde düşerek yataya başlamış durumdadır. şuan için simetrik üçgen içinde akümüle süreci geçirmektedir. Analize bakınca da şayet üçgenin alt bandını kırma durumunda alttaki rakamlar hedef halinde olacaktır düşüş tehlikesinin
arv-ariva-coin-detayli-teknik-analizi-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için ARV coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

ARIVA grafiğine 4 saatlikte baktığımız zaman 0.0080$’dan sonra sert bir şekilde düşerek yataya başlamış durumdadır. şuan için simetrik üçgen içinde akümüle süreci geçirmektedir. Analize bakınca da şayet üçgenin alt bandını kırma durumunda alttaki rakamlar hedef halinde olacaktır düşüş tehlikesinin bitmesi için üçgenin üst bandı ve 0.0005$ direnci üstünde kalıcılık sağlamalıdır. yeni trendin oluşmasıyla birlikte 0.06$a kadar yükselişler hedefleyebilir.

ARV coin’in teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram ile Youtube kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X