AUDIO Coin Detaylı Teknik Analizi Ve Geleceği!

AUDIO Coin Detaylı Teknik Analizi Ve Geleceği!

Teknik Analiz
Ocak 30, 2022 tarafından icebergx6
74
Bu teknik analimizde sizler için AUDIO coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. Analizde göründüğü üzere 3 kez kırılamayan 4.12$ seviyesi bulunmakta. En son 18 kasım 2021 de yukarı yönlü iğne atmış fakat tutunamayıp düşüş trendine girmiş. Şimdi ise 0.87$ desteğinde tutunmaya çalışıyor. Destekte tutanamadığı takdirde 0.62 $ seviyesini hedef alacaktır. Yükseliş
audio-coin-detayli-teknik-analizi-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için AUDIO coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

Analizde göründüğü üzere 3 kez kırılamayan 4.12$ seviyesi bulunmakta. En son 18 kasım 2021 de yukarı yönlü iğne atmış fakat tutunamayıp düşüş trendine girmiş. Şimdi ise 0.87$ desteğinde tutunmaya çalışıyor. Destekte tutanamadığı takdirde 0.62 $ seviyesini hedef alacaktır. Yükseliş için beyaz kesik çizgi ve 1.10$ seviyesinin kırılması gerekir. daha önce destek görevi gören 1.95$ seviyesi şuan için direnç konumunda. 1.95 $ üstü kalıcılar yukarıdaki rakamları hedef haline getirecektir.

AUDIO coin’in teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram ile Youtube kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X