Bitcoin Hodlers’ın Cüzdan Bakiyeleri Artmaya Devam Ediyor!

Bitcoin Hodlers’ın Cüzdan Bakiyeleri Artmaya Devam Ediyor!

Bitcoin Haberler
Ocak 28, 2022 tarafından Regulas
89
Zincir üstü veri sağlayıcısı IntoTheBlock, Bitcoin sahiplerinin BTC depolarına aktif olarak eklediğini ve fiyatın Kasım ayının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 69.000$’dan yaklaşık 50% düştüğünü gösteren bir grafik paylaştı. Bitcoin Hodlers’ın Cüzdan Bakiyeleri BTC Fiyatı %50 Düşerken Artmaya Devam Ediyor! Tweet, önceki ayı piyasaları ve rallileri sırasında, hodlers’ın benzer bir model izlediğini söylüyor.
bitcoin-hodlersin-cuzdan-bakiyeleri-artmaya-devam-ediyor

Zincir üstü veri sağlayıcısı IntoTheBlock, Bitcoin sahiplerinin BTC depolarına aktif olarak eklediğini ve fiyatın Kasım ayının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 69.000$’dan yaklaşık 50% düştüğünü gösteren bir grafik paylaştı.

Bitcoin Hodlers’ın Cüzdan Bakiyeleri BTC Fiyatı %50 Düşerken Artmaya Devam Ediyor!

Tweet, önceki ayı piyasaları ve rallileri sırasında, hodlers’ın benzer bir model izlediğini söylüyor. Düşüşte birikti ve Bitcoin fiyatı yeni zirvelere ulaştığında satıldı. Grafik, Bitcoin sahipleri bakiyelerinin yukarı ve aşağı hareket eden bir eğrisini göstererek bunu doğruluyor.

Grafiğe göre, Kasım ayının sonunda, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.800 dolardan önce, kümülatif bakiyeleri neredeyse 12,5 milyon BTC’ye ulaştı. Bundan sonra, hodlers satmaya başladı ve onları yaklaşık 10 milyon Bitcoin’e indirdi.

Şimdi, fiyat 36.500 $ aralığında tutulduğu için eğri tekrar yükseliyor.

Balinalar Son İki Ayda 60.000 BTC Ekledi!

Başka bir analitik ajansı olan Santiment tarafından sağlanan verilere göre, bugün erken saatlerde, son iki ayda kripto para balinaları (100 + BTC içeren cüzdanlarla) 60.000 BTC biriktirmişti.

Önde gelen kripto para biriminin bu büyük miktarı, basın zamanında 2.200.026.000 dolardan biraz daha fazla.

Santiment ekibi, son beş yılda, yani 2017’den bu yana, bu balinaların akıllara durgunluk veren 62.334.070.000 dolara eşit 1,7 milyon BTC biriktirdiğini ekliyor.

BitInfoCharts’ın BTC zengin listesine göre, 100 ila 1.000 BTC arasında depolayan cüzdanlar şu anda dolaşımdaki tüm Bitcoin’lerin neredeyse yüzde 21’i olan 3.956.271 BTC kümülatifine sahip.

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram ile Youtube kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X