BLOKTOPIA (BLOK) Detaylı Teknik Analizi Ve Geleceği!

BLOKTOPIA (BLOK) Detaylı Teknik Analizi Ve Geleceği!

Teknik Analiz
Şubat 10, 2022 tarafından Regulas
80
Bu teknik analimizde sizler için BLOK coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. Bloktopia metaverse alanında yaptığı projeler ile ileriki süreçte adından sıkça söz ettirecek gibi gözüküyor. Binance borsasında nft pazarında nft satışı gerçekleştirmesi yatırımcılarına şimdiden güven vermiş durumda. grafiğe döndüğümüzde parabolik yükselişten sonra 0.16$ seviyesinden itibaren yataya bağlayarak düşüş trendine girmiş.
bloktopia-blok-detayli-teknik-analizi-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için BLOK coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

Bloktopia metaverse alanında yaptığı projeler ile ileriki süreçte adından sıkça söz ettirecek gibi gözüküyor. Binance borsasında nft pazarında nft satışı gerçekleştirmesi yatırımcılarına şimdiden güven vermiş durumda. grafiğe döndüğümüzde parabolik yükselişten sonra 0.16$ seviyesinden itibaren yataya bağlayarak düşüş trendine girmiş. Grafikte ise şu an alçalan kamanın üst bandını kırıp onay aşamasında beklemektedir. Şayet tekrar kama içerisine girerse 0.015$ desteğini hedef alacaktır. Analizde de gördüğümüz gibi yukarıda alçalan trendin kırılmasıyla düşüş tehlikesi sona erip yeni bir yükseliş trendi başlatacaktır.0.10$ direnci üstündeki kalıcılıklar yeni rekor için 0.48$ın yolunu açacaktır.
BLOK coin’in teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram ile Youtube kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X