Boji Token Nedir? Neden Sürekli Yükseliyor?

Boji Token Nedir? Neden Sürekli Yükseliyor?

Blockchain Kripto Paralar
Haziran 12, 2022 tarafından OttOCrypto
15
Kripto ekosisteminde tüm piyasanın güven bunalımı yaşadığı günümüz koşullarında yatırımcılar gelecekleri için umut vadeden yeni projeleri kaçırmamak adına yatırım yapmaktan geri durmuyor. Hal böyle olunca bol sıfırlı gem projeleri de bu rüzgardan nasibini almakta. Fakat bu varlıklar arasında öyle projeler var ki gem olmadığı halde onlara dahi grafikte nal toplatabiliyorlar. Geleceğin umut vadeden hibrit projelerinden
Boji Token Nedir?

Kripto ekosisteminde tüm piyasanın güven bunalımı yaşadığı günümüz koşullarında yatırımcılar gelecekleri için umut vadeden yeni projeleri kaçırmamak adına yatırım yapmaktan geri durmuyor.
Hal böyle olunca bol sıfırlı gem projeleri de bu rüzgardan nasibini almakta. Fakat bu varlıklar arasında öyle projeler var ki gem olmadığı halde onlara dahi grafikte nal toplatabiliyorlar.
Geleceğin umut vadeden hibrit projelerinden biri olan Boji Token CoinMarketCap en çok kazandıranlar listesine girdiği günden beri boy göstermeyi sürdürüyor. Sizler için Boji Token Nedir? Neden Sürekli Yükseliyor? sorularına yanıt aradık…

İlginç hikayesi ve kararlı komünitisi sayesinde oldukça hızlı yol alan Boji Token, sadece bir ay içerisinde 2 sıfır birden silerek buhran içindeki ekosistem yatırımcılarının bir kısmının yüzünü güldürmeyi başardı.

Kripto varlıkların yaşamın hemen her alanına entegre olma becerisi, geleceğin şehirleri hakkında siyasilerin istese de gerçekleştiremeyeceği bazı sorun çözümleri için ciddi senaryolar üretip uygulamaya koymayı sürdürürken, ülkemizde buna örnek gösterilebilecek projelerin başını, çıktığı günden bu yana hatırı sayılır bir yol kateden ve kısa sürede 2.750 cüzdana ulaşan Boji Token çekiyor.

Boji Token Neden Sürekli Yükseliyor?

3 Nisan 2022’de, merkeziyetsiz bir proje olma hedefiyle oluşturulan Boji Token, şeffaflığı öncelikli ilke edinen topluluk odaklı bir kripto birim olarak tasarlandı.
NFT, DEX, Metaverse ve oyun çalışmaları ile geliştirmelerini sürdüren projenin nihai amacı, yardıma muhtaç şehir hayvanları için minimal düzeyde dahi olsa bir yaşam standardı getirebilmek.

İlk saha operasyonunu 22 Mayıs Pazar günü Tekirdağ Köpek Köyüne yapan Boji ekibi, yardıma muhtaç 450 canlının yaşatıldığı 20 dönümlük araziyi yerinde incelemeye giderken köyün birkaç haftalık baslenme ihtiyacını da beraberinde götürdü.

Adını toplu ulaşım araçlarında yerli turist çalımı ile gezinen Boji adlı sokak köpeğinden alan projenin hayvansever yatırımcılardan oluşan güçlü de bir komünitisi var. 7/24 aktif gönüllülerden oluşan ekip, iyi niyetli yaklaşımda bulunan kullanıcılara da hemen her konuda yardımcı oluyor.

Henüz hiçbir yüksek hacimli borsada listelenmemiş olan Boji, buna rağmen gördüğü fiyatlanma ile şimdiden rüşdünü ispat etmiş gibi görünüyor.

Sizler için Boji Token Nedir? Neden Sürekli Yükseliyor? sorularına yanıt vermeye çalıştık. Sizin de konu hakkındaki fikirlerinizi almak ve benzeri sorularınıza yanıt bulabilmeniz adına buradayız.

 

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X