CASPER Detaylı Teknik Analizi Ve Geleceği!

CASPER Detaylı Teknik Analizi Ve Geleceği!

Teknik Analiz
Şubat 3, 2022 tarafından icebergx6
100
Bu teknik analimizde sizler için CASPER coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. Analizde görüldüğü üzere 11 mayıs 2021’de 77$’a kadar yükseldikten sonra tatmin edici olmayan bir düşüş sürecine girmiş bulunmaktadır. Yükselen trendi kırdığı için 0.060$ altında kapanış yapmaması gerekir. Aksi takdirde alttaki destek rakamları hedef halinde olacaktır. Öte yandan ise grafik ne kadar
casper-detayli-teknik-analizi-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için CASPER coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

Analizde görüldüğü üzere 11 mayıs 2021’de 77$’a kadar yükseldikten sonra tatmin edici olmayan bir düşüş sürecine girmiş bulunmaktadır. Yükselen trendi kırdığı için 0.060$ altında kapanış yapmaması gerekir. Aksi takdirde alttaki destek rakamları hedef halinde olacaktır. Öte yandan ise grafik ne kadar yeni olsa da düşen trendin kırılımı gerçekleşmiş ve destek kesişiminde onay beklemektedir. Kesik çizgi üstüne atıp kalıcılık sağlarsa düşüş tehlikesini en aza indirir. 0.53 üstündeki kalıcılıklar yeni trend oluşturur. 24 $’ı geçtikten sonra 77$ın kapısını açmak isteyebilir.

CASPER coin’in teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram ile Youtube kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X