CHZ (CHİLİZ) Coin Detaylı Teknik Analizi Ve Geleceği!

CHZ (CHİLİZ) Coin Detaylı Teknik Analizi Ve Geleceği!

Teknik Analiz
Şubat 8, 2022 tarafından Regulas
82
Bu teknik analimizde sizler için CHZ coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. Chiliz hepinizin de bildiği üzere spor alanında yaptığı sponsorluklarla adından sıkça söz ettiren sağlam bir coin. Grafiğe bakacak olursak bir boğa bayrağı içinde akümüle olmaktadır. Analizde de gördüğümüz gibi bayrağın alt trend çizgisi ve 0.17$ seviyesinden güzel bir tepki almış gözüküyor.
chz-chiliz-detayli-teknik-analizi-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için CHZ coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

Chiliz hepinizin de bildiği üzere spor alanında yaptığı sponsorluklarla adından sıkça söz ettiren sağlam bir coin. Grafiğe bakacak olursak bir boğa bayrağı içinde akümüle olmaktadır. Analizde de gördüğümüz gibi bayrağın alt trend çizgisi ve 0.17$ seviyesinden güzel bir tepki almış gözüküyor. Şu an için ise minor düşen trend ve 0.25$ direncinde beklemektedir. 0.17$ desteğinin kırılması durumunda altta 0.10$ seviyesi hazır halde bekliyor olacaktır. 0.25$ üstü kalıcılıklar yeni yükselişlerin habercisi olabilir ve 2.94$a kadar hedef belirler. Şayet formasyon aktif hale gelirse formasyon hedefi olan 17$’ın yolunu açacaktır.
CHZ coin’in teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram ile Youtube kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X