Civic Coin Teknik Analizi Ve Geleceği!

Civic Coin Teknik Analizi Ve Geleceği!

Teknik Analiz
Şubat 6, 2022 tarafından Regulas
90
Bu teknik analimizde sizler için Civic coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. Grafikte gördüğümüz gibi yükselen trend çizgisini güzel bir şekilde destek edinmiş bulunuyor. Analizde de görüldüğü üzere desteğin kırılması durumunda alttaki rakamları hedefleyebilir. Öte yandan ise alçalan kanal içerisinde fiyatlanmaktadır. Kanalın alt bandı ve destek seviyesinden güzel tepki almış. düşüşün sona ermesi
civic-coin-teknik-analizi-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için Civic coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

Grafikte gördüğümüz gibi yükselen trend çizgisini güzel bir şekilde destek edinmiş bulunuyor. Analizde de görüldüğü üzere desteğin kırılması durumunda alttaki rakamları hedefleyebilir. Öte yandan ise alçalan kanal içerisinde fiyatlanmaktadır. Kanalın alt bandı ve destek seviyesinden güzel tepki almış. düşüşün sona ermesi için 0.36$ üzerinde mum kapanışları yapması gerekir. Daha önce çoğu kez deneyip kıramadığı 0.70$ üstünde kalıcılık sağlarsa 2.67$ hedef halinde olacaktır.

Civic coin’in teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram ile Youtube kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X