ELA (ELASTOS) Coin Teknik Analizi Ve Geleceği!

ELA (ELASTOS) Coin Teknik Analizi Ve Geleceği!

Teknik Analiz
Şubat 8, 2022 tarafından Regulas
94
Bu teknik analimizde sizler için ELA coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. Grafikte de görüldüğü üzere simetrik üçgen içinde akümüle süreci geçirmektedir. Analizde görüldüğü üzere yakın zamanda üçgenin üst bandını iki kez kırmayı denemiş fakat 6.58$ direncinden red yiyerek tekrar üçgen içine girmiş durumda. Üçgenin orta bandında 3.83$ destek seviyesi mevcut. Desteğin
ela-elastos-coin-teknik-analizi-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için ELA coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

Grafikte de görüldüğü üzere simetrik üçgen içinde akümüle süreci geçirmektedir. Analizde görüldüğü üzere yakın zamanda üçgenin üst bandını iki kez kırmayı denemiş fakat 6.58$ direncinden red yiyerek tekrar üçgen içine girmiş durumda. Üçgenin orta bandında 3.83$ destek seviyesi mevcut. Desteğin kırılması durumunda alttaki rakamlar hedef halinde olacaktır. Öte yandan ise üçgenin üst bandını kırıp 6.58 direnci üstünde kalıcılık sağlarsa 20$’ı hedefleyecektir. 20$ üstü kalıcılıklar formasyon hedefi olan 48$’a kadar yön verebilir.

ELA coin’in teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram ile Youtube kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X