GRT Coin Teknik Analiz ve Geleceği

GRT Coin Teknik Analiz ve Geleceği

Teknik Analiz
Ocak 22, 2022 tarafından icebergx6
122
Bu teknik analimizde sizler için GRT coin’i inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. Grafikte görüldüğü üzere 21 ekimde alçalan trendi kırdıktan sonra ilk hedefi olan 1.38’e ulaşmış fakat ondan sonra bir düşüş seyretmiş. Turuncu kesik çizgiyi aşağı kırmasıyla beraber düşüş daha da derinleşmiş durumda. Şu an için 0.49 desteği altında fiyatlanmakta. 0.49 desteği altında kalıcılık sağladığı
grt-koinde-hedefler

Bu teknik analimizde sizler için GRT coin’i inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

Grafikte görüldüğü üzere 21 ekimde alçalan trendi kırdıktan sonra ilk hedefi olan 1.38’e ulaşmış fakat ondan sonra bir düşüş seyretmiş. Turuncu kesik çizgiyi aşağı kırmasıyla beraber düşüş daha da derinleşmiş durumda. Şu an için 0.49 desteği altında fiyatlanmakta. 0.49 desteği altında kalıcılık sağladığı sürece alttaki rakamlar destek olarak çalışacaktır. Düşüşten kurtulmak için kesik çizginin üstüne atıp ilk direnç olan 1.38 üstünde kalıcılık sağlamalıdır. 1.38 üstünde kaldığı sürece yukardaki dirençler hedef haline gelecektir.

GRT coin’nin teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

 

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X