HNT (HELIUM) Coin’de Kritik Seviyeler!

HNT (HELIUM) Coin’de Kritik Seviyeler!

Teknik Analiz
Ocak 21, 2022 tarafından icebergx6
98
Bu teknik analimizde sizler için Helium (HNT) coin’i inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. Grafiğe baktığımız zaman bir önceki yükselişinde 60 doları test etmiş ve yatağa bağlayarak bir düşüş gerçekleştirmiş. Daha önce de 38 dolar seviyesinde bir destek görevi görmüştür şu an için ise bir direnç konumdadır. Bu düşüşün derinleşmemesi için ise 20 dolar altında
hnt-helium-coinde-kritik-seviyeler

Bu teknik analimizde sizler için Helium (HNT) coin’i inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

Grafiğe baktığımız zaman bir önceki yükselişinde 60 doları test etmiş ve yatağa bağlayarak bir düşüş gerçekleştirmiş. Daha önce de 38 dolar seviyesinde bir destek görevi görmüştür şu an için ise bir direnç konumdadır. Bu düşüşün derinleşmemesi için ise 20 dolar altında kapanışlar yapmaması gerekiyor. 52 dolar kapanışlar ise yeni rekor olan 83 doların yollarını açacaktır.

Helium (HNT) coin’nin teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X