LeBron James ve Crypto.com, Çocuklara Kripto Eğitimi Verecek!

LeBron James ve Crypto.com, Çocuklara Kripto Eğitimi Verecek!

Haberler
Ocak 28, 2022 tarafından Regulas
104
LeBron James, “Blockchain teknolojisi ekonomimizde, sporumuzda ve eğlencemizde devrim yaratıyor” dedi. NBA yıldızı LeBron James, çocuklar için kripto para eğitim programları başlatmak için Crypto.com ile ortaklık kurdu. Sporcunun “I Promise School” daki yaklaşık 1.600 öğrenci, bitcoin ve onun temel blok zinciri teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinme şansına sahip olacak. Proje gelecekte öğrencinin ailelerini de
lebron-james-ve-cryptocom-cocuklara-kripto-egitimi-verecek

LeBron James, “Blockchain teknolojisi ekonomimizde, sporumuzda ve eğlencemizde devrim yaratıyor” dedi.

NBA yıldızı LeBron James, çocuklar için kripto para eğitim programları başlatmak için Crypto.com ile ortaklık kurdu. Sporcunun “I Promise School” daki yaklaşık 1.600 öğrenci, bitcoin ve onun temel blok zinciri teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinme şansına sahip olacak. Proje gelecekte öğrencinin ailelerini de kapsayabilir.

Okulda Kripto Konuları

Yakın tarihli bir röportajda, Los Angeles Lakers’ın yaşayan efsanesi LeBron James, kripto para birimi endüstrisini hayatımızın her alanında “devrim yaratan” hızla büyüyen bir niş olarak övdü. Bunun için büyük umutlar besleyen NBA yıldızı – “King James” olarak bilinir – Ohio merkezli ve kendisi tarafından desteklenen bir devlet ilkokulu olan “I Promise School”un çocuklara dijital varlıkları ve bunların değerlerini öğretmeye başlayacağını açıkladı:

“Blockchain teknolojisi ekonomimizde, spor ve eğlencemizde, sanat dünyamızda ve birbirimizle nasıl etkileşim kurduğumuzda devrim yaratıyor. Geldiğim topluluk gibi toplulukların geride kalmamasını sağlamak istiyorum.”

LeBron James, projeyi başlatmak için dijital varlık platformu Crypto.com ile işbirliği yaptı. “Bu fırsatları topluluğuma getirmek için onlarla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum” dedi.

Okul programları ve eğitim fırsatları öğrencilerin ailelerini de kapsayacak. Basketbol yıldızı bu yaklaşımla büyüdüğü Akron’da daha eğitimli ve istikrarlı aileler kurmayı hedefliyor.

LeBron James anlaşmanın kesin şartlarını açıklamadı ancak ortaklığın birkaç yıl süreceğini açıkladı.

Yaklaşık 10 milyon müşterisiyle Crypto.com, önde gelen dijital varlık borsalarından biridir. Kısa bir süre önce firma, Los Angeles’ta “King James”in LA Lakers için oynadığı basketbol arenasının isim haklarını devraldı. 700 milyon dolarlık anlaşmanın ardından, takımın evi olan Staples Center, Crypto.com Arena olarak yeniden adlandırıldı.

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram ile Youtube kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X