LPT Coin Teknik Analizi Ve Geleceği!

LPT Coin Teknik Analizi Ve Geleceği!

Teknik Analiz
Ocak 23, 2022 tarafından icebergx6
92
Bu teknik analimizde sizler için LPT coin’i inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. 22 ocak itibariyle majör yükselen trend çizgisi ve fibo destek kesişiminde aşağı yönlü bir kırılım gerçekleşmiş durumda. Analizde de görüldüğü üzere 22$’a kadar iğne atıp şuan için 23$ desteğinde tutunmaya çalışıyor. Turuncu bir çizgi üstünde mum kapanışı düşüş tehlikesini yarıya indirir. 31$
lpt-coin-teknik-analizi-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için LPT coin’i inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

22 ocak itibariyle majör yükselen trend çizgisi ve fibo destek kesişiminde aşağı yönlü bir kırılım gerçekleşmiş durumda. Analizde de görüldüğü üzere 22$’a kadar iğne atıp şuan için 23$ desteğinde tutunmaya çalışıyor. Turuncu bir çizgi üstünde mum kapanışı düşüş tehlikesini yarıya indirir. 31$ üstüne atmadıkça 17$’a kadar düşüş yaşayabilme tehlikesi devam eder. 52$ üstü kapanışlar yukarıdaki dirençleri hedef haline getirir. Yatırım tavsiyesi değildir!

LPT coin’nin teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X