MOBOX (MBOX) Coin Teknik Analizi Ve Geleceği!

MOBOX (MBOX) Coin Teknik Analizi Ve Geleceği!

Teknik Analiz
Ocak 31, 2022 tarafından icebergx6
96
Bu teknik analimizde sizler için MOBOX (MBOX) coin’i inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. MBOX piyasaya düşen haberlerden sonra güzel bir yükseliş yakalamış, 15$’da takılıp sert bir şekilde düşmüştü. Analizde görünen önemli bir destek seviyesi olan 3.53$’ı kırdıktan sonra bir düşüş daha yaşamıştı. Şimdi ise 2.87$ desteği karşısına direnç olarak çıkmaktadır. Acil bir şekilde 2.87$
mobox-mbox-coin-teknik-analizi-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için MOBOX (MBOX) coin’i inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

MBOX piyasaya düşen haberlerden sonra güzel bir yükseliş yakalamış, 15$’da takılıp sert bir şekilde düşmüştü. Analizde görünen önemli bir destek seviyesi olan 3.53$’ı kırdıktan sonra bir düşüş daha yaşamıştı. Şimdi ise 2.87$ desteği karşısına direnç olarak çıkmaktadır. Acil bir şekilde 2.87$ üzerine atıp kalıcılık sağlaması gerekir… Aksi takdirde 1.55 $ desteğine kadar gerileyebilir. Analizin yukarısında majör düşen trendi kırdıktan sonra minor trendten red yemiş. 3.53 $ üstü mum kapanışları yukarıdaki dirençleri hedef haline getirir.

MOBOX (MBOX) coin’in teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram ile Youtube kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X