NEWTON Coin Detaylı Teknik Analizi Ve Geleceği!

NEWTON Coin Detaylı Teknik Analizi Ve Geleceği!

Teknik Analiz
Şubat 23, 2022 tarafından Regulas
63
Bu teknik analimizde sizler için NEWTON coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. NEW coin, toplum temelli ekonomik altyapı oluşturarak herkese fayda sağlamayı hedefleyen bir proje olarak kendini tanıtmaktadır. Grafikte 19 nisandan başlayan düşen trend çizgisi hacimli bir şekilde kırılmıştır, onay almaya gittikten sonra tekrardan bir geri salma yaşamış. Şu an ise trend
newton-coin-detayli-teknik-analizi-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için NEWTON coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

NEW coin, toplum temelli ekonomik altyapı oluşturarak herkese fayda sağlamayı hedefleyen bir proje olarak kendini tanıtmaktadır. Grafikte 19 nisandan başlayan düşen trend çizgisi hacimli bir şekilde kırılmıştır, onay almaya gittikten sonra tekrardan bir geri salma yaşamış. Şu an ise trend ve destek kesişiminde tutunmaktadır. Analizde görüldüğü gibi trend altına kırdığı takdirde aşağıda belirtilen destek rakamları hedef noktasında olur. Yükseliş için 0.0067$ direncini hacimli bir şekilde kırıp üstünde kalıcılıklar sağlaması gerekir. Böylelikle 0.29$’ın yolu açılmış olur.

NEWTON coin’in teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram ile Youtube kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X