Nu Coin Detaylı Teknik Analiz Ve Geleceği!

Nu Coin Detaylı Teknik Analiz Ve Geleceği!

Teknik Analiz
Ocak 27, 2022 tarafından icebergx6
91
Bu teknik analimizde sizler için Nu coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. 15 ekim 2021’deki sert yükselişinden 2.32$’ları görerek sert bir düşüş yaşamıştı. Şuan için 0.41 deteğinde tutunmaya çalışıyor. Desteğin altına kırmasıyla altta 0.30 seviyesi hazır halde beklemekte. Analizde göründüğü üzere düşen kanalı 3 kez kırmayı denemiş fakat tekrardan bayrak içine
nu-coin-detayli-teknik-analiz-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için Nu coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

15 ekim 2021’deki sert yükselişinden 2.32$’ları görerek sert bir düşüş yaşamıştı. Şuan için 0.41 deteğinde tutunmaya çalışıyor. Desteğin altına kırmasıyla altta 0.30 seviyesi hazır halde beklemekte. Analizde göründüğü üzere düşen kanalı 3 kez kırmayı denemiş fakat tekrardan bayrak içine geri dönmüş durumda.0.55 4direncini kırarsa karşısına önemli bir direnç seviyesi olan 1.34$ çıkmaktadır. 1.34$ üstü kalıcılıklar 4.35 $’a kadar yön tayin edebilir.

Nu teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram ile Youtube kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X