Qtum Coin Teknik Analizi Ve Geleceği!

Qtum Coin Teknik Analizi Ve Geleceği!

Teknik Analiz
Şubat 24, 2022 tarafından Regulas
59
Bu teknik analimizde sizler için Qtum coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. Qtum market hacminde başta Binance olmak üzere toplamda 30 borsada listeli ve bu yatırımcılar için güven kaynağı sağlıyor. Analizde görüldüğü gibi simetrik üçgen içinde akümüle süreci geçirmektedir. Üçgenin alt bandını daha önce üç kez test etmiş ve şuan dördüncü dokunuşunu
qtum-coin-teknik-analizi-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için Qtum coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

Qtum market hacminde başta Binance olmak üzere toplamda 30 borsada listeli ve bu yatırımcılar için güven kaynağı sağlıyor. Analizde görüldüğü gibi simetrik üçgen içinde akümüle süreci geçirmektedir. Üçgenin alt bandını daha önce üç kez test etmiş ve şuan dördüncü dokunuşunu yapacak gibi gözüküyor. Grafikte görüldüğü gibi üçgenin alt bandı ve destek seviyesine dokunduğu an güzel bir tepki yükselişi görme şansımız mevcut. Şayet destek kırılırsa 3.56$a kadar ulaşmak isteyecektir. Önemli bir direnç seviyesi olan 8.46$’ın geçilmesi Qtum için düşüş riskini azaltacaktır. Üçgenin üst bandı kırılmasıyla ilk olarak 44$’a yön verecektir. 44$ üstü kalıcıklar 157$’a kadar hedef belirleyebilir.

Qtum coin’in teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram ile Youtube kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X