RACA Coin Teknik Analizi Ve Geleceği

RACA Coin Teknik Analizi Ve Geleceği

Teknik Analiz
Şubat 22, 2022 tarafından Regulas
71
Bu teknik analimizde sizler için RACA coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. RADIO CACA coin Elon Musk annesi Maye Musk ve Binance CEO’su CZ gibi isimlerin de destek verdiği ileride adından sıkça bahsettirecek bir coin olma yolunda ilerliyor. ayrıca türk yatırımcılar tarafından da benimsenmiş gibi duruyor. Analize baktığımızda 0.078$’dan sonra sert bir düşüşle
raca-coin-teknik-analizi-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için RACA coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

RADIO CACA coin Elon Musk annesi Maye Musk ve Binance CEO’su CZ gibi isimlerin de destek verdiği ileride adından sıkça bahsettirecek bir coin olma yolunda ilerliyor. ayrıca türk yatırımcılar tarafından da benimsenmiş gibi duruyor. Analize baktığımızda 0.078$’dan sonra sert bir düşüşle beraber alçalan takozda akümüle süreci geçirmiş. Grafikte takozu yukarı kırmasıyla onay aldıktan sonra 0.0020$ desteğinde fiyatlanmaktadır. Destekte tutunamadığı takdirde takoz içine geri döner ve alttaki rakamları hedefler. Yukarıda 0.0047$ direnci üstündeki kalıcılıklar yeni yükselişleri beraberinde getirir. 0.016$ üstünde kaldığı sürece 0.20$a kadar yön verebilir.

RACA coin’in teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram ile Youtube kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X