RNDR (RENDER) Token Detaylı Teknik Analizi Ve Geleceği!

RNDR (RENDER) Token Detaylı Teknik Analizi Ve Geleceği!

Teknik Analiz
Şubat 2, 2022 tarafından icebergx6
88
Bu teknik analimizde sizler için RNDR coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. Analizde görüldüğü üzere majör yükselen trendi 2 kez test ettikten sonra parabolik bir şekilde yükselmiş. Bu süre zarfında 6.35$ direncinde takılıp yataya bağlayarak düşüş seyretmiş ve 1.89 ile minör yükselen trendinden destek almış bulunmaktadır. Trendin kırılması halinde alttaki destek rakamları hedef
rndr-render-token-detayli-teknik-analizi-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için RNDR coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

Analizde görüldüğü üzere majör yükselen trendi 2 kez test ettikten sonra parabolik bir şekilde yükselmiş. Bu süre zarfında 6.35$ direncinde takılıp yataya bağlayarak düşüş seyretmiş ve 1.89 ile minör yükselen trendinden destek almış bulunmaktadır. Trendin kırılması halinde alttaki destek rakamları hedef halinde olur. Öte yandan ise yukarıda düşen trendi kırıp 6.35 direnci üstünde kalıcılık sağladığı takdirde 22$’a kadar yükseliş ivmesi kazanabilir.

RNDR coin’in teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram ile Youtube kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X