SC (SIA) Teknik Analizi Ve Geleceği!

SC (SIA) Teknik Analizi Ve Geleceği!

Teknik Analiz
Ocak 25, 2022 tarafından icebergx6
100
Bu teknik analimizde sizler için SC (SIA) coin‘i inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. SIA coin grafikte düşen trendi kırdıktan sonra ilk direnç bölgesi olan 0.031’den red yiyerek trendin onayına gitmiş fakat 0.017’den bir red daha yiyerek düşüş yaşamıştı. Yükselen trendin altına sarkarak düşüş daha da derinleşmiş durumda. Şu an için ise daha önce de
sc-sia-teknik-analizi-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için SC (SIA) coin‘i inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

SIA coin grafikte düşen trendi kırdıktan sonra ilk direnç bölgesi olan 0.031’den red yiyerek trendin onayına gitmiş fakat 0.017’den bir red daha yiyerek düşüş yaşamıştı. Yükselen trendin altına sarkarak düşüş daha da derinleşmiş durumda. Şu an için ise daha önce de tepki aldığı 0.007 desteğinde tutunmasını umut ediyoruz aksi takdirde 0.005 desteğini hedef alabilir. Analizde gördüğünüz gibi öncelikle 0.17 direnci üstünde mum kapanışı yapması gerekir. Daha sonra ise majör kesik çizgi üzerinde (0.060 ) kapanış yaparsa rekor için 0.23 hedef haline gelebilir.

SIA coin teknik analizi bu kadardı daha fazla teknik analize bakmak buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X