Steem Coin Detaylı Teknik Analizi Ve Geleceği!

Steem Coin Detaylı Teknik Analizi Ve Geleceği!

Teknik Analiz
Şubat 7, 2022 tarafından Regulas
98
Bu teknik analimizde sizler için Steem coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. Haftalık paritede baktığımızda umut dolu bir görüntü önümüze çıkmaktadır. Grafik simetrik üçgen içinde sıkışmış durumda. Grafiğe bakınca üçgenin alt bandını 5 kez test etmiş ve şuan 0.30$ destek seviyesinde tutunmaktadır. Analizde destek bandının kırılması durumunda alttaki rakamları hedefleyebilir. Üçgen içinde
steem-coin-detayli-teknik-analizi-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için Steem coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

Haftalık paritede baktığımızda umut dolu bir görüntü önümüze çıkmaktadır. Grafik simetrik üçgen içinde sıkışmış durumda. Grafiğe bakınca üçgenin alt bandını 5 kez test etmiş ve şuan 0.30$ destek seviyesinde tutunmaktadır. Analizde destek bandının kırılması durumunda alttaki rakamları hedefleyebilir. Üçgen içinde sarı minör trendimiz mevcut. Trendin üstündeki kalıcıklıklar düşüş tehlikesini bitirecektir. Üçgenin üst bandı ortalama 0.81 $a denk gelmekte.0.81$ üstü kalıcılıklar fomo yaratıp 31$’a kadar yön tayin edebilir.

Steem coin’in teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram ile Youtube kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X