Storj (STORJ) Coin Teknik Analizi Ve Geleceği!

Storj (STORJ) Coin Teknik Analizi Ve Geleceği!

Teknik Analiz
Ocak 26, 2022 tarafından icebergx6
97
Bu teknik analimizde sizler için Storj (STORJ) coin’i inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.   Analizde 0.96 desteği altında kapanış yapmaması büyük önem arz ediyor. Desteğin altına sarkması halinde derin düşüşleri beraberinde getirip 0.66 ya kadar salma yaşayabilir. Grafikte ayıca devam eden fincan kulp formasyonu mevcut.0.96 ve 0.66 desteği altında kapanış yapmadığı sürece formasyon aktifliğini
storj-storj-coin-teknik-analizi-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için Storj (STORJ) coin’i inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

 

Analizde 0.96 desteği altında kapanış yapmaması büyük önem arz ediyor. Desteğin altına sarkması halinde derin düşüşleri beraberinde getirip 0.66 ya kadar salma yaşayabilir. Grafikte ayıca devam eden fincan kulp formasyonu mevcut.0.96 ve 0.66 desteği altında kapanış yapmadığı sürece formasyon aktifliğini sürdürür. öte yandan daha önce iki kez takıldığı 3$ direnci bulunuyor. 3$ ve kesik çizgi üstündeki kapanışlar 5$’ı hedef haline getirir. 5$ üstü kalıcılık yeni bir fomo yaratıp 17$a kadar yön tayin edebilir.

 

Storj coin’in teknik analizi bu kadardı daha fazla teknik analize bakmak buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X