TEL Coin (Telcoin) Nedir? Geleceği Var Mı?

TEL Coin (Telcoin) Nedir? Geleceği Var Mı?

Kripto Paralar Rehber
Mart 9, 2022 tarafından OttOCrypto
51
TEL Coin (Telcoin) Nedir? TEL Coin (Telcoin) Nedir? Blockchain evreninden önce 12 yılı aşkın süre telekomünikasyon alanında çalışmalar yürüten Paul Neuner ve şirketin halen CEO aynı zamanda proje yöneticiliği görevlerini yürüten Claude Eguienta tarafından 2017 yılında Singapurda hayata geçirildi. TEL Coin (Telcoin) telefon hatları ile blok zinciri teknolojilerini entegre ederek hem ucuz hem de hız
TEL Coin (Telcoin) Nedir?

TEL Coin (Telcoin) Nedir?

TEL Coin (Telcoin) Nedir? Blockchain evreninden önce 12 yılı aşkın süre telekomünikasyon alanında çalışmalar yürüten Paul Neuner ve şirketin halen CEO aynı zamanda proje yöneticiliği görevlerini yürüten Claude Eguienta tarafından 2017 yılında Singapurda hayata geçirildi.

TEL Coin (Telcoin) telefon hatları ile blok zinciri teknolojilerini entegre ederek hem ucuz hem de hız açısından daha verimli bir sistem oluşturmayı amaç edindi. Burada temel ilke, Western Union ile eşdeğer fakat blok zinciri altyapısının nimetlerinden de faydalanarak devrim yaratabilecek yeni nesil bir para transfer sistemi geliştirmekti. 

Bunu yüksek oranda başaran ekip, platform aracılığı ile dünyanın bir noktasından diğer bir noktasına sadece telefon numarasını kullanarak hemde  birkaç saniye içerisinde para transferi yapabilmeyi mümkün hale getirdi.

 

TEL Coin (Telcoin) Hangi Altyapıyı Kullanıyor?

TEL Coin kendi adını taşıyan altyapısı üzerine kuruludur.

 

TEL Coin (Telcoin) Kurucuları Kimlerdir?

TEL Coin blockchain evreninden önce 12 yılı aşkın süre telekomünikasyon alanında çalışmalar yürüten Paul Neuner ve şirketin halen CEO aynı zamanda proje yöneticiliği vazifelerini sürdüren Claude Eguienta tarafından kuruldu.

 

TEL Coin (Telcoin) Piyasalara Ne Zaman Girdi?

Singapur merkezli para transfer hizmeti TEL Coin (Telcoin), 2017 yılında hayata geçirildi.

 

TEL Coin (Telcoin) Madenciliği Varmı?

TEL Coin (Telcoin) platformunda geleneksel anlamda madencilik yoktur.

 

TEL Coin (Telcoin) Hangi Borsalarda Satılıyor?

 

TEL Coin’in Market hacmine göre listelendiği borsalar şu şekildedir;

 1. KuCoin 
 2. UniSwap (V3)
 3. Balancer
 4. 0x Protocol
 5. QuickSwap
 6. 1inch Exchange
 7. IndoDax
 8. HitBTC

 

TEL Coin (Telcoin) Arzı Ne Kadardır?

Coin Market Cap verisine göre;

 • Piyasadaki arz  ; 54.300.000.000
 • Maksimum Arz  ; 100.000.000.000
 • Toplam Arz        ; 100.000.000.000

 

TEL Coin (Telcoin) En Düşük Ve En Yüksek Fiyat

TEL Coin için tüm zamanların en düşük değeri Mart 2020 tarihi ile 0.00006516 usd, en yüksek değeri ise Mayıs 2021 tarihi ile 0.0649 usd seviyeleridir.

 

TEL Coin (Telcoin) Benzersiz Yapan Nedir?

TEL Coin, şayet bu teknolojinin tüm inceliklerini ekosisteme ve yatırımcıya anlatabilirse mesela benzer teknolojiler üzerine çalışan diğer kripto birimler arasından daha fazla Gsm operatörü ile anlaşmaya vararak aralarından sıyrılabilirse çok daha iyi neticeler alması kaçınılmaz olacaktır..

 

TEL Coin (Telcoin) Geleceği Var Mı?

Mart 2020 tarihinden bu yana %29000 oranından fazla artış gösteren TEL Coin’in geleceği geçmişteki başarısı göz önüne alındığında oldukça parlak görülüyor. Kazandığı ivme ile rekor üstüne rekor kıran TEL Coin, ekosistemini geliştirip genişletmesi ve yerel ağının tüm piyasalarda tanınmasını sağlaması halinde çok daha farklı yerlere gelecektir.

Doğrusunu söylemek gerekirse, en azından bunu başarabilmesi için gereken bütçeye sahiptir.

 

Bu İçerik Yatırım Tavsiyesi değildir!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X