TEZOS (XTZ) Coin Teknik Analizi Ve Geleceği!

TEZOS (XTZ) Coin Teknik Analizi Ve Geleceği!

Teknik Analiz
Ocak 30, 2022 tarafından icebergx6
99
Bu teknik analimizde sizler için XTZ coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık. Analizde XTZ, 2020’den yükselen trendi 4 kez test etmiş bir umut hala tutunmaya çalışıyor. Şu an için ise trend ve 2.91 desteği kesişiminde fiyatlanmakta. Grafikte daha önce destek görevi gören 3.49 seviyesi şimdi ise karşısına direnç olarak çıkacaktır. 3.49 üstü kalıcılık
tezos-xtz-coin-teknik-analizi-ve-gelecegi

Bu teknik analimizde sizler için XTZ coin’i detaylı bir şekilde inceledik ve geleceği üzerine yorum yaptık.

Analizde XTZ, 2020’den yükselen trendi 4 kez test etmiş bir umut hala tutunmaya çalışıyor. Şu an için ise trend ve 2.91 desteği kesişiminde fiyatlanmakta. Grafikte daha önce destek görevi gören 3.49 seviyesi şimdi ise karşısına direnç olarak çıkacaktır. 3.49 üstü kalıcılık düşüş tehlikesini en aza indirir. Yükseliş hareketinin başlaması için beyaz kesik çizgi ve 5.20$ kalıcılık sağlamalıdır. 5.20$ üstünde kaldığı süre içerisinde yukardaki rakamları hedefleyecektir.

XTZ coin’in teknik analizi bu kadardı. Daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli. Teknik analizimiz yatırım tavsiyesi değildir!

Özel Haberler, sitemizde yayınlanan yazılardan haber almak için Twitter, Instagram hesaplarımızı ve Telegram ile Youtube kanalımızı takipte kalın!

Add a comment

Telegram Kanalımızda Günlük Haftalık Kripto Analizleri Başladı!

X